عناوین اخبار:   

English فارسی - ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
صفحه نخست راهنمای درج آگهی

راهنمای درج آگهی

تعرفه درج بنرهای تبلیغاتی در پورتال سما سازان

با درنظرگرفتن گسترش استفاده از سایت های مرجع و تمایل شرکت ها به انجام تبلیغات اینترنتی، شرکت هایی که دارای کسب و کار بزرگترو وب سایت اختصاصی می باشند، می توانند از بنرهای تبلیغاتی در پورتال سما سازان برای جذب بازدید و جلب نظر کارفرمایان، کارشناسان و مجریان پروژه ها به شرح زیر استفاده نمایند.

گروه های بنرهای تبلیغاتی (گرمایشی ،سرمایشی و تجهیزات مرتبط)

شرکت هایی که عناوین محصولات آنها  در گروه محصولات سیستم های سرمایشی،گرمایشی یا تجهیزات مرتبط آمده است می توانند از امتیاز درج بنرهای تبلیغاتی لینکدار ایستاده به ابعاد120 در 160 پیکسل در گروه کالای مربوطه استفاده نمایند.  این بنرهای تبلیغاتی در کنار جداول مشخصات فنی محصولات تمامی برندهای همگروه  نیز نمایش داده می شود.
مثلا اگر بنر تبلیغاتی شمامربوط به گروه پکیج های گرمایشی باشد این بنربصورت لینکدار علاوه بر نمایش  در صفحات گروه سیستم های گرمایشی این امکان را دارد که در کنار بقیه محصولات (سرمایشی و تجهیزات مرتبط) نیز درج گردد .
اهمیت مزیت فوق زمانی بیشتر می شود که یادآوری نمائیم در نتایج جستجو هر یک از این دستگاهها در گوگل، سما سازان در رتبه های نخست نمایش داده می شود.
قیمت پایه بنر تبلیغاتی لینکدار فوق در هر گروه ازصفحات محصولات ماهانه10,000 تومان می باشد.

ساخت و ارسال بنرهای تبلیغاتی

• بنرهای ارسالی خود را فقط  بصورت فایل jpg و طبق اندازه باکس اعلام شده در سایت ارسال فرمائید.
• حجم بنرهای ارسالی حداکثر 20 کیلو بایت در نظر گرفته شود.
• لینک مورد نظر را در متن ایمیل خود درج فرمائید.

نحوه پرداخت


لطفاً مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حساب های مندرج در صفحه شماره حساب های شرکت واریز نمائید و سپس فیش واریزی را فکس یا ایمیل بفرمائید.


خدمات ویژه
با توجه به افزایش روز افزون اهمیت اطلاع رسانی و عرضه محصولات از طریق اینترنت و طولانی بودن فرایند کسب مهارتهای مربوطه و پیچیدگی های ساخت یا بهینه سازی یک وب سایت تخصصی موفق، سما سازان آماده است تا تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما همکاران گرامی قرار دهد.

کلیه حقوق این پورتال به شرکت سما سازان تعلق دارد. |  نسخه  جدید (2011)

آدرس : تهران ، خیابان طالقانی ، خیابان ملک الشعرای بهار جنوبی ، پلاک 2 ،  واحد  3

تلفن : 6 - 73 62 84 88     فکس: 50 06 32 88     کدپستی : 16114-1571888