مجله سماسازان

بهترین مارک رادیاتور پنلی

بهترین رادیاتور پنلی

در بازار تأسیسات مارک های مختلفی برای رادیاتورهای پنلی وجود دارد ، با تنوع این مارک ها این سوال در ذهن خریدار پیش می آید که کدام یک از رادیاتورها مناسب است تا بتوانند بهترین خرید (قیمت مناسب ، کیفیت عالی) را داشته باشند. در اینجا به بررسی نحوه انتخاب صحیح برند در بازار رادیاتورهای پنلی که تنوع بسیاری دارد می پردازیم

ظرفیت حرارتی انواع رادیاتورهای پنلی

با توجه به جدول مشخصات فنی برندهای مختلف رادیاتور پنلی ، و در نظر داشتن فاکتور T∆ و با توجه به اینکه رادیاتور ایساتیس با بهره گیری از آزمایشگاه آکرودیته ایساتیس و جدیدترین تجهیزات آزمایشگاه جهت تست و بازرسی کیفی به گونه ای که سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، این آزمایشگاه را بعنوان ازمایشگاه آکرودیته استاندارد انتخاب نموده است . اعداد مربوط به انواع ظرفیت حرارتی برندهای رادیاتور پنلی را در زیر با  T∆  های مختلف مشاهده می کنید بطور مثال ، رادیاتور 100 سانتی متری با ارتفاع آکس 500 میلی متر

ایساتیس 1832 کیلوکالری بر ساعت  درجه سلسیوس 60=T∆

لورچ پربازده 1880 کیلوکالری بر ساعت  درجه سلسیوس 60=T∆

تاش 1750 کیلوکالری بر ساعت درجه سلسیوس 60=T∆

ایران رادیاتور 1650 کیلوکالری بر ساعت درجه سلسیوس 60=T∆

قابلیت نصب دو طرفه رادیاتور پنلی

منظور از نصب دو طرفه رادیاتور پنلی این است که می توانید از دو سمت آن برای نصب استفاده کنید به این معنی که اگر به دلایلی مانند خط کشی، خش برداشتن، خوردگی ضربه رویه رادیاتور مخدوش شد، می توانید با جابجایی رادیاتور از سمت دیگر آن به منظور زیبایی در خانه استفاده کنید، رادیاتور پنلی ایساتیس بعنوان پیشرو در تولید پنل های دوطرفه این قابلیت را دارد

دیگر مزیت دو طرفه بودن رادیاتورها این است که منعطف برای لوله کش هاست ، بعبارت دیگر ، اگر در لوله کشی و اتصال لوله رفت و برگشت آب به رادیاتور، مشکلی برای نصب مبنی بر اینکه لوله کشی به نحوی بوده که نمی توان از سمت چپ یا سمت راست برای نصب رادیاتور استفاده کرد می توان از درپوش ماسوره سمت دیگر رادیاتور استفاده کرد.

نصب دو طرفه رادیاتور پنلی

خرید هوشمندانه رادیاتور پنلی چیست؟

خرید هوشمندانه ،خرید جنس با کیفیت با قیمت مناسب است ، خرید تنها بر پایه اسم برند ، همیشه تضمین کننده خرید خوبی نیست .در خصوص خرید رادیاتور پنلی نیز با توجه به اینکه برخی برندها اقدام به تولید این محصول کرده اند نیز این قضیه صادق است.خرید چگونه باشد؟چه پارامترهایی در نظر گرفته شود؟

پارامترهایی که برای خرید رادیاتور پنلی خوب لازم است، ضخامت و کیفیت ورق ، ظرفیت حرارتی،نوع پرس محصول (زیبایی )، دو طرفه بودن رادیاتور، استاندارد بودن خط تولید و گارانتی محصول می باشد. ضخامت و کیفیت ورق در تولید رادیاتور در بازدهی و گرمادهی بهتر و استحکام نقش اساسی دارد.با مقایسه درست ظرفیت حرارتی کاتالوگ ها می توان در خصوص بالاترین ظرفیت حرارتی تصمیم گرفت.در خصوص نوع پرس محصول با نگاهی به محصولات موجود در بازار و مقایسه ظرافت جوش ، درز جوش و جوش اتصالات خروجی می توان این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

خط تولید استاندارد باعث تولید رادیاتور های مطلوب می گردد که در حال حاضر بعضی برندها از این خط تولید برخوردار نیستند و با واردات خط تولید دست دوم ترکیه ای اقدام به تولید این محصول می کنند.

<p”>شرکت رادیاتور ایساتیس

سایت تولید رادیاتور پنلی ایساتیس با بهره گیری از خط تولید استاندارد و با به کار گیری فناوری و استانداردهای روز دنیا دارای مدرن ترین ، بزرگ ترین و اولین خطوط تولید تمام رباتیک رادیاتور پنلی در ایران می باشد و دارای استاندارد ملی رادیاتور شوفاژ از سازمان ملی استاندارد ایران می باشد.

رادیاتور پنلی لورچ مانند رادیاتور ایساتیس از خط تولید تمام اتوماتیک LEAS ایتالیا استفاده کرده که از نظر کیفیت و زیبایی مشابه یکدیگر می باشند.ولی تفاوت ـنها در مدت زمان گارانتی  محصول می یاشد که شرکت ایساتیس 15 سال و شرکت لورچ 12 سال ضمانت می کند.

گارانتی رادیاتور پنلی

بطور کلی تمام شرکت های سازنده رادیاتور پنلی و پره ای، گارانتی محصول را از نوع تعویضی در نظر می گیرند، همچنین با توجه به کیفیت رادیاتور ، بازه های زمانی مختلفی اعم از 7 سال ، 10 سال، 12 سال و 15 سال را برای زمان گارانتی خود در نظر می گیرند و اهمیت گارانتی در بی قید و شرط بودن تعویض آن می باشد

شما چه فکر می کنید؟

  1. داوود محمدی گفت:

    از راهنمایی شما ممنونم ، خیلی عالی بود و دقیق ، خداخیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *