مقالات

بهترین پکیج دیواری ایرانی

بهترین پکیج شوفاژ دیواری

زمان تصمیم گیری درباره بهترین پکیج دیواری ایرانی برای استفاده در منزل یا … یکی از مهم ترین فاکتورها نوع پکیج(دیواری، زمینی، چگالشی) و برند (مارک) آن می باشد، که با توجه به پرفروش بودن سه برند پکیج دیواری ایران رادیاتور و پکیج دیواری بوتان و پکیج دیواری ایساتیس در این مقاله به مقایسه این برندها می پردازیم.

بهترین پکیج شوفاژ دیواری ایرانی کدام است؟

در خصوص تصمیم درباره بهترین پکیج شوفاژ دیواری ابتدا باید با ویژگی و مزیت های برندهای مختلف پکیج را بررسی کرد.ولی قبل از آن نیاز به محاسبه ظرفیت پکیج دیواری بر اساس مساحت محل مورد استفاده می باشد.به طورتقریبی برای مکان های زیر 90 متر مربع پکیج 22000،برای تا 140 متر مربع پکیج 24000،برای تا 170 مترمربع پکیج 26000،برای تا 190 متر پکیج 28000 و برای متراژهای بالاتر از پکیج های 30000 به بالاتر می توان استفاده کرد.البته در کاتالوگ پکیج ها مقادیر بالاتری را برای متراژ تحت پوشش در شرایط ایده آل ارائه کرده اند که رسیدن به آن خیلی سخت است. 

تمامی پکیج های شوفاژ دیواری برای سوخت گاز شهری طراحی و ساخته شده اند و برای استفاده از گاز مایع یا کپسولی باید تغییراتی را در سیستم سوخت رسانی پکیج ایجاد کرد که عموما پس از این کار پکیج از گارانتی شرکت خارج می شود.همچنین برای استفاده از پکیج برق تک فاز نیز لازم می باشد.

پکیج های دیواری یکی از بهترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی می باشد که در شرایط ایده آل (عایق بندی) واحدهای زیر 300 متر مربع از آن می توانند استفاده کنند.همینطور این نوع پکیج ها یکی از محبوترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم می باشند.

پکیج های دیواری معمولا با نصب رایگان توسط سرویسکار مجاز بین 24 تا 30 ماه ضمانت قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

مزایای پکیج دیواری

 • راندمان بالاتر نسبت به دیگر وسایل گرمایشی
 • نصب و راه اندازی ارزان(شرکت های ایرانی تولید کننده پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتورو ایساتیس نصب رایگان ارائه می دهند)
 • ابعاد کم(ایده آل برای واحدهای کوچک)
 • خدمات پس از فروش سراسری و در دسترس در تمامی ساعات شبانه روز

ویژگی های پکیج دیواری

معایب پکیج دیواری

عدم امکان استفاده در صورت قطعی برق

هنگام استفاده از آبگرم مصرفی سیستم گرمایش به طور موقت قطع و در دسترس نیست.

قابلیت استفاده از چند حمام به صورت همزمان وجود ندارد.

چه نوع پکیج دیواری بهتر است؟

برای پیدا کردن بهترین پکیج دیواری، مدل های مختلف ایرانی که از سه برند مطرح شامل انواع پکیج های دیواری بوتان ، پکیج های دیواری ایران رادیاتور و پکیج دیواری ایساتیس را بر اساس کیفیت ساخت،اطمینان به برند و گارانتی و خدمات پس از فروش عالی و راندمان حرارتی بالاتر با هم مقایسه می کنیم.

پکیج شوفاژ دیواری بوتان

شرکت بوتان بعنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری در ایران، نامی آشنا و قابل اطمینان به دلیل اینکه علاوه بر هماهنگ کردن محصولات تولیدی خود با استانداردهای لازم(استاندارد ملی ایران) توانسته استانداردهای دیگری را در زمینه کیفیت ، خدمات مشتریان ، محیط زیست، بهداشت و ایمنی کار نیز کسب نماید.

در زمینه کیفیت ساخت پکیج های دیواری  شرکت بوتان با استفاده از قطعات معتبر اروپایی  و طراحی جذاب وزیبای ایتالیای توانسته کیفیت ساختی بر پایه نشان کیفیت اروپاCE  را کسب نماید و از این نقطه نظر بطور مثال می توان به شیر سه طرفه خودکار گراندفوس دانمارک ، پمپ سیرکولاتور سه سه سرعته با کنترل های خودکار پیش گیرانه و دارا بودن دو مبدل که مبدل اول برای تامین گرمایش و مبدل دوم به جهت تامین آبگرم بهداشتی مصرفی با کمترین میزان رسوب گذاری می باشد، همچنین با انواع سیستم گرمایش از کف ،رادیاتور و فن کویل کار می کند

ویژگی های پکیج دیواری بوتان

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بوتان

تمامی پکیج های دیواری بوتان دارای 24 ماه ضمانت شرکت بوتان می باشند که با نصب رایگان توسط سرویسکاران شرکت بوتان توانسته تضمینی بر کیفیت محصولات تولیدی خود نماید.  در زمینه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نیز ، با پشتیبانی 1800 سرویسکار مجاز در 650 شهر ایران هفت روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود. و دارای استاندارد ملی خدمات جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان توسط سازمان ها از سوی سازمان ملی استاندارد می باشد. و دارای استاندارد ISO 10004  در زمینه ارائه راهنمایی جهت اندازه گیری و پایش رضایت مشتری می باشد

در زمینه تأمین قطعات یدکی استاندارد نیز این شرکت در سراسر ایران و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتری می باشد.

راندمان حرارتی پکیج بوتان

با مصرف حداقلی انرژی در پکیج بوتان با راندمان متوسط بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت است) می تواند آبگرم فوری، دائم و فراوان را تامین نماید

پکیج های دیواری ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور بعنوان یکی از ده شرکت برتر در زمینه تولید پکیج های شوفاژ دیواری در جهان بعنوان یکی از برندهای مطرح دیگردر زمینه محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد که پکیج های این شرکت نیز بر اساس استاندارد اروپایی EN 483 طراحی و ساخته شده و یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن سیستم آبشاری به منظور افزایش توان حرارتی با افزودن تعداد پکیج جهت فضاهایی مانند ادارات، بیمارستان ها و مراکز آموزشی می باشد. دارای پیشرفته ترین آزمایشگاه تست انواع پکیج در سطح استانداردهای ملی برای هم سطح سازی محصولات با استانداردهای اروپایی می باشد.

کیفیت ساخت پکیج دیواری ایران رادیاتور

در خصوص کیفیت ساخت این محصول همانند رقیب دیگر خود یعنی بوتان، از قطعات اروپایی مانندهیدرولیک ست برنجی ایتایایی، پمپ به همراه شیر هواگیر WILO آلمان ، شیر برقی SIT ایتالیا و… استفاده کرده که تضمین کننده کیفیت این محصول می باشد.

راندمان حرارتی پکیج ایران رادیاتور

مشابه با پکیج های بوتان راندمان حرارتی این پکیج نیز بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت) می باشد که مصرف انرژی در آن را پائین می آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج های ایران رادیاتور

تمامی پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای 24 ماه ضمانت شرکت ایران رادیاتور و نصب رایگان می باشند.وجه تمایز این دو پکیج نسبت به یکدیگر، گستردگی بیشتر شبکه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نسبت به ایران رادیاتور می باشد

پکیج دیواری ایساتیس

پکیج دیواری ایساتیس را می توان به عنوان سومین برند تولید کننده پکیج در ایران معرفی کرد،پکیج های این شرکت با به روز ترین خط تولید و استفاده از بهترین قطعات ایتالیایی و اروپایی رقیب خطرناکی برای دو شرکت بزرگ تولید کننده پکیج یعنی ایران رادیاتور و بوتان به حساب می آید .پکیج های ایساتیس دارای گواهینامه استاندارد و استاندارد اروپا می باشند.

پکیج دیواری ایساتیس در ظرفیت های مختلف مانند 24،26،28،30 کیلو وات تولید می شود که می تواند برای متراژ های مختلف استفاده شود.کلیه پکیج های دیواری ایساتیس دارای 30 ماه گارانتی طلایی در تمامی شهر های ایران می باشد.

شما چه فکر می کنید؟

 1. علی گفت:

  در معرفی این سه برند ذکر کردین از قطعات اروپایی استفاده میکنند.
  واقعا الان همینطور است.؟
  یا مطالب مربوط ب قبلا هستش.
  من شنیدم الان قطعات بی کیفیت چینی مصرف میکنن.
  این موضوع درسته؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =