مجله سماسازان

کولر آبی ارزان و با کیفیت

محصول جدید شرکت انرژی که با توجه به نیاز بازار و درخواست مصرف کنندگان و به دلیل تولید محصولی که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت  بتواند با کولر آبی برند های دیگر رقابت کند تولید شده چند روزی است که وارد بازار شده است،با هم نگاهی به این محصول جدید که آن را می توان در زمره کولر آبی ارزان و با کیفیت دسته بندی کرد می کنیم.

در صورتی که مورد انتخاب کولر پوشالی یا سلولزی و یا انتخاب کولرهای پلیمری و فن آکسیال می خواهید اطلاعات کسب کنید می توانید از مطالب دیگر سایت استفاده کنید یا  از طریق تماس تلفنی با شماره 6-88846273 یا از طریق شماره تلگرام 09031888223 با ما در تماس باشید.

دینام یا موتورکولر

مهمترین قسمت یک کولر آبی که بعنوان قلب آن نیز می توان یاد کرد از بهترین برند موجود در بازار که موتوژن باشد استفاده شده است.شرکت موتوژن بعنوان معتبرترین شرکت تولیدکننده الکتروموتور در منطقه خاورمیانه شناخته می شود که به دلیل داشتن آزمایشگاه های پیشرفته حتی مواد اولیه ورودی به کارخانه را نیز آزمایش می کند تا محصول نهایی بدون هیچ اشکالی به دست مصرف کننده برسد.

جنس بدنه

جنس بدنه این کولر از بهترین ورق گالوانیزه با ضخامت تعین شده موسسه استاندارد که 0.9 میلیمتر میباشد استفاده شده است البته شرکت انرژی در مدل های دیگر کولر آبی تولیدی خود از ورق بالاتر از استاندارد که 1.15 باشد استفاده می کند.

پد سلولزی

پدهای استفاده شده در کولرهای انرژی با کیفیت بالاوباابعاداستاندارددرشرکت کولان سل که جزءهلدینگ شرکت انرژی می باشد تولید می شود.

شرکت کولان سل بزرگترین تولیدکننده پدهای سلولزی درایران می باشد که بادستگاه های تمام اتوماتیک مطابق نمونه های موفق دنیا تولید شده استفاده می کند.

سیستم محافظ جان

در کولر های انرژی از سیستم جلوگیری از برق گرفتگی استفاده شده است در صورتی که در سیستم برق کشی کولر جریان بیش از 30 میلی آمپر(حد خطر برای انسان)تجاوز کند عملکرد کولر به صورت اتوماتیک قطع می گردد و مانع آسیب به شخص و کولر می شود.

صدا و لرزش کمتر

در کولر های انرژی از لرزه گیر و واشر های مناسب در محل اتصال پایه فن و بدنه استفاده شده که باعث کاهش لرزش می شود ضمنا کلیه فن ها تحت آزمون بالانس استاتیکی و دینامیکی قرار می گیرند تا از آسیب به یاتاقان ها جلوگیری شود.صدای کارکرد مشکلی رایج در کولر های آبی می باشد که برای شناخت دلایل و رفع آن می توانید مطلب دلیل سر وصدای کولر آبی را مشاهده فرمایید.

جمع بندی:آیا کولر اقتصادی انرژی انتخاب مناسبی است؟

با توجه به مطالب ذکر شده در مورد دینام کولر و پد سلولزی که جزء مهمترین اجزا کولر می باشد از بهترین برند های موجود در ایران استفاده شده است.

در مورد ضخامت ورق بدنه طبق استانداردهای تعیین شده از طرف موسسه استاندارد می باشد و سیستم محافظ جان تعبیه شده در این کولرباعث افزایش ایمنی استفاده از کولر می گردد.

کمتر محصولی را می توان پیدا کرد که هم بتوان آن را کولر آبی ارزان و هم با کیفیت تلقی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *