مجله سماسازان

رادیاتور ارزان (شوفاژ ارزان قیمت)

رادیاتور ارزان قیمت

خریداری رادیاتور ارزان یکی از دغدغه هایی است که معمولا از سوی برخی از پیمانکاران و سازندگان بناهای مسکونی به شدت دنبال می شود. در واقع آنها به دنبال بهبود تعادل قیمتی و کیفیتی هستند تا بتوانند شوفاژ ارزان قیمت را با بهترین ویژگی های ممکن در آن رده قیمتی خریداری کنند. بدون شک ارزانترین رادیاتور، نباید به عنوان یک محصول بد یا غیر قابل استفاده تلقی شود، بلکه ارزان بودن به معنای تناسب قیمتی میان امکانات و هزینه کرد خریدار خواهد بود.

رادیاتور ارزانرادیاتور ارزان پنلی

استفاده از رادیاتورهای مختلف؛ سال ها است که به عنوان یکی از لوازم گرمایشی محبوب میان مردم کشورمان شناخته می شود. با توجه به ارائه مدل های گوناگون در طی این مدت زمان، همواره بحث اصلی این بوده است که کدام یک از این دستگاه های گرمایشی به عنوان یک محصول به صرفه و باکیفیت شناخته می شود. سوال دیگر را می توان این گونه مطرح کرد که آیا برای داشتن یک رادیاتور باکیفیت حتما باید هزینه بیشتری پرداخت کرد؟ پاسخ به این سوال بسیار سخت است. نمی توان از تاثیر قیمت بر روی کیفیت به سادگی گذر کرد و قطعا استفاده از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب در کنار سطح بالای تولید و ماشین آلات اتوماتیک می توانند این فاکتور مهم را بالاتر ببرند.

خصوصا در مورد رادیاتورهای پنلی به عنوان رایج ترین شکل امروزی دستگاه های مذکور، بحث به صرفه بودن خرید یک چالش بزرگ محسوب خواهد شد. ارزان ترین رادیاتور پنلی را باید در تعادل قیمتی آن با برخی از ویژگی های مختلف جستجو کرد :

  • اگر منبع گرمایشی شما متناسب با رادیاتورهای پنلی است، قطعا هیچ انتخابی بهتر از این مدل شوفاژها نخواهد بود. سازگاری رادیاتورهای پنلی با پکیج های دیواری امروز، به حدی است که معمولا هیچ مشکلی از بابت خوردگی قطعات و هواگیری های متعدد رخ نخواهد داد.
  • ارزانترین رادیاتور پنلی، باید متناسب با اندازه محیط شما باشد. در واقع این شما هستید که با یک محاسبه دقیق از محل نصب این سیستم گرمایشی، باید دست به انتخاب متناسب ترین اندازه این رادیاتور بزنید. معمولا برندهای سازنده تلاش می کنند بهترین اندازه را با توجه به استاندارد اندازه ساخت در کشورمان به بازار ارائه دهند. این اندازه های معمول از 40 سانتی متر تا دو متر خواهند بود و به سهولت می توان آنها را هم به صورت حضوری و هم آنلاین از فروشگاه های معتبر مانند سماسازان تهیه و خریداری کرد.
  • خریداری یک رادیاتور ارزان را می توان از این جهت مورد بررسی قرار داد که بازدهی این دستگاه کاملا بر هزینه های اولیه و در حین استفاده از آن موثر خواهد بود. در واقع اگر راندمان تولید گرما و انتقال ان در یک رادیاتور پنلی بالا باشد، به مرور زمان و با توجه به صرفه جویی های صورت گرفته در مصرف انرژی، کاملا بحث هزینه کرد را برای خریداران جبران خواهند کرد.
  • رادیاتورهای پنلی معمولا در ظاهر بسیار زیبا و همراه با طرح های متنوع به بازار ارائه می شوند. این شکل ظاهری دستگاه نیز می تواند در قیمت موثر باشد و اگر به دنبال نمونه ارزان از محصولات باشید، بهتر است در این مورد کمی از اولویت های خود عبور کنید.

ارزانترین رادیاتور پره ای

رادیاتورهای پره ای به علت استفاده از آلیاژ آلومینیوم در ساخت آنها، به صورت طبیعی از قیمت بالاتری نسبت به نمونه های فولادی برخوردار هستند. این موضوع دلایل فنی دیگری از جمله عدم خوردگی این فلز در تماس با آب و همچنین ارزش ذاتی فلز آلومینیوم نیز خواهد بود. مورد بسیار مهمی که در رادیاتورهای آلومینیومی مطرح است، شکل ظاهری پره ای مانند آنها است. این موضوع سبب می شود که خریدار بتواند اندازه مورد نظر خود را کاملا از طریق تعداد این پره ها مشخص کرده و هیچ هزینه بیشتری بابت بزرگی این دستگاه پرداخت نکند. رادیاتورهای پره ای موجود در بازار نیز به نسبت برخی از فاکتورها مانند نوع برند تولید کننده و همچنین ضمانت نامه ها و گارانتی تعلق گرفته به آن می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. باید در مورد کیفیت این دستگاه بیش از نمونه های پنلی دقت کرد و هیچ وقت ملاحظات مربوط به دقت در ساخت آنها را به صورت بی رویه فدای قیمت پایین تر نکرد. رادیاتور آلومینیومی ارزان، نمونه مدلی از برندی است که در وهله اول کاملا نام شناخته شده ای در بین مردم بوده باشد و حسن استفاده از این دستگاه نیز برای همگان ثابت شده باشد. در وهله دوم نیز می توان در یک مقایسه درباره مشخصات فنی، ترجیحات و اولویت های مهم را به شرط به صرفه بودن قیمت مدنظر قرار داد.

ارزانترین رادیاتور برقی

ماهیت رادیاتورهای برقی به عنوان یک دستگاه گرمایشی جایگزین در کشورمان، سبب شده است که خریداری آنها برای مواقع بروز بحران بسیار حیاتی و ضروری باشد. این سیستم ها با استفاده از برق کار می کنند و هنگامی که مواردی مانند قطعی سوخت گاز و یا خرابی های مختلف در سیستم گرمایش مرکزی رخ داده باشد، می توانند به شدت کارآمد باشند. رادیاتور برقی ارزان و به صرفه را باید از طریق میزان مصرف انرژی برق آن سنجید. عاملی که به قدری مهم است که بدون شک می تواند هزینه های بسیار بالایی را در زمان استفاده به کاربر تحمیل کند. حتما برای انتخاب یک دستگاه رادیاتور برقی باکیفیت و با قیمت مناسب، رده بندی مصرف انرژی آن را مدنظر داشته باشید تا بعدها در مورد قبض برق خود غافلگیر نشوید.

ارزانترین حوله خشک کن

حوله خشک کن ها در چند سال اخیر به شدت محبوب شده اند. دیگر استفاده از این دستگاه ها تنها یک انتخاب نیست بلکه مربوط به نیاز اساسی است که باید در فضاهایی مانند حمام، استخر و سونا وجود داشته باشد. خریداری این سیستم های گرمایشی خاص با توجه به اندازه های جمع و جور و عملکرد بسیار مفید آنها، باید مطابق با توصیه های کاربران و فروشندگان معتبر باشد. آنها به خوبی می دانند که چه برندی و با چه مشخصاتی بهترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت و ویژگی های ضروری برای آنها کدام یک از فاکتورها هستند. رعایت این ضروریت ها را در اولویت قرار داده و آپشن های بعدی را در صورت خرید منصفانه کنار بگذارید.

نظر نگارنده و شرکت سماسازان با توجه به سال ها تجربه در زمینه فروش این محصولات این است که رادیاتور ارزان، محصولی خواهد بود که دارای ویژگی های متناسب با نیازهای کاربر باشد. در واقع شما باید به سراغ شوفاژ ارزان قیمت مناسب برای رفع خواسته های خود بروید و به هیچ عنوان از این آیتم غافل نشوید. ارزانترین رادیاتور زمانی معنا پیدا می کند که در عین هزینه های کمتر نسبت به سایر گزینه های موجود در بازار، بتواند تمام آنچه خریدار می خواهد را برای او به همراه داشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *