مجله سماسازان

بهترین پکیج دیواری کدام است [6 برند ایرانی و خارجی]

بهترین پکیج شوفاژ دیواری

تصمیم گیری در مورد بهترین پکیج دیواری ایرانی را می توان مرتبط با عوامل متعددی دانست. یکی از مهمترین و قابل توجه ترین فاکتورها را می توان در مورد برند و نام این دستگاه دانست. بهتر است با توجه به تجربه های متعدد و بازخوردهای مصرف کنندگان متعدد موجود در جامعه، نقاط قوت یا ضعف آنها را با توجه به قیمت و سطح هزینه بسنجید. تناسب این دو حالت می تواند معیار دقیقی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید گزینه مناسبی را با توجه به میزان هزینه کرد خود انجام دهید.

در گام بعدی برای انتخاب بهترین پکیج ایرانی، باید به گزینه های فنی و قابلیت های دیگر آن توجه شود. نمی توان یک پکیج با ظرفیت مشخص را برای متراژهای بالا انتخاب نمود و رضایت زیادی از عملکرد آن داشت. قطعا استفاده از پکیج های زمینی در مقابل پکیج های دیواری، تفاوت های اساسی با یکدیگر خواهند داشت و نسبت به محل استقرار و نوع استفاده از آن متفاوت خواهد بود. پکیج های مورد استفاده در فضاهای تجاری باید متمایز از نمونه های خانگی باشند و در صورتی که این دستگاه را برای فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار خواهید داد، باید از قابلیت هایی مانند عدم یخ زدگی و غیره آگاهی کافی داشته باشید تا در هنگام خرید آن را در اولویت های انتخاب قرار داده باشید.

خریداری پکیج برای یک فضای خانگی یا تجاری می تواند با عوامل متعددی در ارتباط باشد. با توجه به اینکه برندهای متنوع و متعددی را در بازار می توان یافت که خود را به عنوان بهترین تولید کننده پکیج دیواری معرفی کرده اند، باید نسبت به تعیین آیتم های ارزیابی چنین ادعایی، کاملا دقیق و با آگاهی عمل کرد. ورود به بازار فروش دستگاه های پکیج دیواری، همراه با مشاهده سازندگان مشهور و پر آوازه ای است که سال ها در این زمینه فعالیت کرده اند. برندهای داخلی توانسته اند این بازار جذاب را به دست بگیرند و معمولا رضایت خوبی را از کاربر خود دریافت نموده اند. آنها به خوبی با نیاز های کاربران ایرانی با توجه به اقلیم و شرایط جغرافیایی آشنایی دارند و قابلیت های فنی لازم با همین ملاحظات را در اختیار او قرار می دهند تا بهترین پکیج را برای او پیشنهاد دهند.

با نگاهی گذرا در بازار پکیج های ایرانی، انتخاب بهترین نمونه مدل از میان برندهای مختلف مانند ایران رادیاتور، بوتان و ایساتیس مشخص خواهد کرد که برتری هر یک از این سازندگان نام آشنا در چه زمینه ای است و به صورت کلی چرا باید نسبت به انتخاب هر یک از آنها اقدام کرد. برای پاسخ به هر یک از این سوالات، بندهای بعدی این نوشته را به دقت دنبال کنید.

بهترین پکیج ایرانی را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب و خرید هر وسیله الکترونیکی نیاز به علم و آگاهای اولیه از ویژگی های فنی آن دارد. خصوصا اگر این فرآیند مربوط به خرید یک دستگاه حساس مانند پکیج دیواری باشد که می توان آن را به عنوان یکی از مهم ترین بخش های هر فضای مسکونی یا تجاری دانست. عملکرد یک پکیج دقیقا ارتباط تنگاتنگی با گرمای هوا و آب مصرفی دارد و می تواند با تامین این دو موضوع مهم، بهترین شرایط را برای یک زندگی ایده آل و همراه با آرامش فراهم کند. بنابراین بهتر است که در ابتدای ورود به بازار پر برند آن، حتما اطلاعات خاصی را نسبت به این مبحث داشته باشید.

در خصوص تصمیم درباره بهترین پکیج شوفاژ دیواری ابتدا باید با ویژگی و مزیت های برندهای مختلف پکیج را بررسی کرد.ولی قبل از آن نیاز به محاسبه ظرفیت پکیج دیواری بر اساس مساحت محل مورد استفاده می باشد.به طورتقریبی برای مکان های زیر 90 متر مربع پکیج 22000،برای تا 140 متر مربع پکیج 24000،برای تا 170 مترمربع پکیج 26000،برای تا 190 متر پکیج 28000 و برای متراژهای بالاتر از پکیج های 30000 به بالاتر می توان استفاده کرد.البته در کاتالوگ پکیج ها مقادیر بالاتری را برای متراژ تحت پوشش در شرایط ایده آل ارائه کرده اند که رسیدن به آن خیلی سخت است.

تمامی پکیج های شوفاژ دیواری برای سوخت گاز شهری طراحی و ساخته شده اند و برای استفاده از گاز مایع یا کپسولی باید تغییراتی را در سیستم سوخت رسانی پکیج ایجاد کرد که عموما پس از این کار پکیج از گارانتی شرکت خارج می شود.همچنین برای استفاده از پکیج برق تک فاز نیز لازم می باشد.

پکیج های دیواری یکی از بهترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم بهداشتی می باشد که در شرایط ایده آل (عایق بندی) واحدهای زیر 300 متر مربع از آن می توانند استفاده کنند.همینطور این نوع پکیج ها یکی از محبوبترین راه ها برای تامین گرمایش و آبگرم می باشند.

پکیج های دیواری معمولا با نصب رایگان توسط سرویسکار مجاز، بین 24 تا 30 ماه ضمانت قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش دارند.

 

مزایای پکیج دیواری

 • راندمان بالاتر نسبت به دیگر وسایل گرمایشی
 • نصب و راه اندازی ارزان(شرکت های ایرانی تولید کننده پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتورو ایساتیس نصب رایگان ارائه می دهند)
 • ابعاد کم(ایده آل برای واحدهای کوچک)
 • خدمات پس از فروش سراسری و در دسترس در تمامی ساعات شبانه روز

ویژگی های پکیج دیواری

معایب پکیج دیواری

 • عدم امکان استفاده در صورت قطعی برق
 • هنگام استفاده از آبگرم مصرفی سیستم گرمایش به طور موقت قطع و در دسترس نیست.
 • قابلیت استفاده از چند حمام به صورت همزمان وجود ندارد.

 

چه نوع پکیج دیواری بهتر است؟

برای پیدا کردن بهترین پکیج دیواری، مدل های مختلف ایرانی که از سه برند مطرح شامل انواع پکیج های دیواری بوتان ، پکیج های دیواری ایران رادیاتور و پکیج دیواری ایساتیس را بر اساس کیفیت ساخت،اطمینان به برند و گارانتی و خدمات پس از فروش عالی و راندمان حرارتی بالاتر با هم مقایسه می کنیم.

بهترین پکیج

بررسی بهترین مدل های پکیج بوتان

بوتان را می توان قدیمی ترین شرکت تولید کننده لوازم گرمایشی در کشور تلقی کرد. این شرکت عظیم و با کیفیت توانسته در طول سال های متمادی فعالیت در بازار کشور، اعتماد بسیاری از مردم را جلب کرده و آنها را ترغیب به خرید از برند خود کند. پرفروش ترین پکیج بوتان در دوره های زمانی مختلف با توجه به نیاز های مردم تفاوت کرده است و آنها هستند که تعیین کننده بهترین های بازار می باشند. باید به این نکته اشاره کرد که لزوما انتخاب یک پکیج برای خریداران، قوی ترین پکیج بوتان نخواهد بود، بلکه کاملا مربوط به تناسب این دستگاه با معیارها و شرایط مشتری می باشد. تناسب میان قیمت و امکانات این پکیج به همراه عملکرد و راندمان بالای آن در طول مدت زمان طولانی کاربری، خواهد توانست رضایت بخش خریداران باشد.

 

شرکت بوتان بعنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده پکیج دیواری در ایران، نامی آشنا و قابل اطمینان به دلیل اینکه علاوه بر هماهنگ کردن محصولات تولیدی خود با استانداردهای لازم(استاندارد ملی ایران) توانسته استانداردهای دیگری را در زمینه کیفیت ، خدمات مشتریان ، محیط زیست، بهداشت و ایمنی کار نیز کسب نماید.

در زمینه کیفیت ساخت پکیج های دیواری  شرکت بوتان با استفاده از قطعات معتبر اروپایی  و طراحی جذاب و زیبای ایتالیای توانسته کیفیت ساختی بر پایه نشان کیفیت اروپاCE  را کسب نماید و از این نقطه نظر بطور مثال می توان به شیر سه طرفه خودکار گراندفوس دانمارک ، پمپ سیرکولاتور سه سه سرعته با کنترل های خودکار پیش گیرانه و دارا بودن دو مبدل که مبدل اول برای تامین گرمایش و مبدل دوم به جهت تامین آبگرم بهداشتی مصرفی با کمترین میزان رسوب گذاری می باشد، همچنین با انواع سیستم گرمایش از کف ،رادیاتور و فن کویل کار می کند.

شرکت بوتان در سال های اخیر تلاش بسیاری را برای ارتقای نقش تکنولوژی در ساخته های خود کرده و به موازات آن محصولات سطح بالایی را وارد بازار نموده است. پکیج بوتان با نام تجاری بیتا از جمله بهترین تولید شده های این شرکت در زمینه گرمایش خانگی و تجاری است. دستگاهی که کاملا با استفاده از بخش های داخلی تولید شده در کشور ساخته شده و از لحاظ قیمت نیز در محدوده کاملا منطقی و بهینه قرار دارد. این مدل از پکیج دیواری بوتان در ظرفیت های مختلف وجود دارد و محبوبیت مناسبی در بین مردم پیدا کرده است.

پکیج دیگری تحت عنوان پرلا از شرکت بوتان به بازار ارائه شده است که برای فضاهای بزرگ با متراژ بالای 250 متر مربع مناسب است و توانسته در مقابل بسیاری از نمونه مدل های خارجی، قدرت و توان خود را به اثبات برساند. شرکت بوتان تمامی توان فنی و دانش متخصصین خود را در مورد این مدل به کار گرفته و شرایط ایده آلی را برای خریداران به وجود آورده است. همچنین مدل های متنوع دیگری مانند پاویا، ورنا و آریستون را نیز می توان از نمونه های متعدد این برند خوش نام برای بازار جذاب داخل کشور نامید و هر یک از آنها توان بی نظیری را برای رقابت با نمونه های خارجی دارند.

بهترین مدل های پکیج بوتان

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بوتان

تمامی پکیج های دیواری بوتان دارای 24 ماه ضمانت شرکت بوتان می باشند که با نصب رایگان توسط سرویسکاران شرکت بوتان توانسته تضمینی بر کیفیت محصولات تولیدی خود نماید.  در زمینه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نیز ، با پشتیبانی 1800 سرویسکار مجاز در 650 شهر ایران هفت روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی مشتریان خود خواهد بود. و دارای استاندارد ملی خدمات جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان توسط سازمان ها از سوی سازمان ملی استاندارد می باشد. و دارای استاندارد ISO 10004  در زمینه ارائه راهنمایی جهت اندازه گیری و پایش رضایت مشتری می باشد


در زمینه تأمین قطعات یدکی استاندارد نیز این شرکت در سراسر ایران و در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتری می باشد.

راندمان حرارتی پکیج بوتان

با مصرف حداقلی انرژی در پکیج بوتان با راندمان متوسط بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت است) می تواند آبگرم فوری، دائم و فراوان را تامین نماید

بهترین مدل های پکیج ایران رادیاتور کدام است

شرکت ایران رادیاتور بعنوان یکی از ده شرکت برتر در زمینه تولید پکیج های شوفاژ دیواری در جهان بعنوان یکی از برندهای مطرح دیگردر زمینه محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد که پکیج های این شرکت نیز بر اساس استاندارد اروپایی EN 483 طراحی و ساخته شده و یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن سیستم آبشاری به منظور افزایش توان حرارتی با افزودن تعداد پکیج جهت فضاهایی مانند ادارات، بیمارستان ها و مراکز آموزشی می باشد. دارای پیشرفته ترین آزمایشگاه تست انواع پکیج در سطح استانداردهای ملی برای هم سطح سازی محصولات با استانداردهای اروپایی می باشد.

بهترین پکیج های ایران رادیاتور

ایران رادیاتور در راستای کسب سهم بالای بازار و ارائه محصولات با کیفیت به خریداران ایرانی، تلاش کرده است که دسته بندی های متنوعی از پکیج های خود را وارد بازار کند. اولین نوع تقسیم بندی در محصولات ایران رادیاتور را باید مربوط به نوع زمینی یا دیواری این شرکت دانست. قطعا انتخاب از میان این دو حالت یک ترجیح مهندسی و همراه با پیش بینی لازم اولیه برای استقرار و راه اندازی این دستگاه خواهد بود. هر یک از این دو وضعیت، ویژگی های و فواید خاص خود را برای خریداران خواهند داشت و نمی توان آنها را در مقایسه با یکدیگر قرار داد. در فاز دوم باید به اندازه محل نصب و متراژ آن کاملا دقت کرد تا توان لازم برای این زمینه از میزان فضا کمتر نباشد تا هیچ اتلاف منابعی صورت نگیرد. همچنین در حالت عکس این موضوع باید دقت کرد که با موضوع استهلاک بالا نیز مواجه نشوید.

بهترین مدل های پکیج ایران رادیاتور را می توان نسبت به نیازهای کاربر مورد سنجش قرار داد. در صورتی که خواسته های کاربران در این دستگاه، محدود به انواع تک مبدله می باشد، بهتر است به سراغ مدل های با حروف B بروند. اگر مدل مورد نظر شما از نوع دو مبدله باشد، بهتر است با نمونه هایی از نوع E، M، L و  K آشنا باشید و از آنها برای نصب در خانه یا محل کار خود استفاده کنید. به همین ترتیب، قوی ترین پکیج ایران رادیاتور را می توان از درون دسته های متعدد محصولات این شرکت انتخاب نمود و قطعا از استفاده آنها راضی و خشنود خواهید بود.

کیفیت ساخت پکیج دیواری ایران رادیاتور

در خصوص کیفیت ساخت این محصول همانند رقیب دیگر خود یعنی بوتان، از قطعات اروپایی مانندهیدرولیک ست برنجی ایتایایی، پمپ به همراه شیر هواگیر WILO آلمان ، شیر برقی SIT ایتالیا و… استفاده کرده که تضمین کننده کیفیت این محصول می باشد

راندمان حرارتی پکیج ایران رادیاتور

مشابه با پکیج های بوتان راندمان حرارتی این پکیج نیز بین 90 تا 93 درصد(بسته به مدل پکیج متفاوت) می باشد که مصرف انرژی در آن را پائین می آورد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج های ایران رادیاتور

تمامی پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای 24 ماه ضمانت شرکت ایران رادیاتور و نصب رایگان می باشند.وجه تمایز این دو پکیج نسبت به یکدیگر، گستردگی بیشتر شبکه خدمات پس از فروش شرکت بوتان نسبت به ایران رادیاتور می باشد.

بهترین مدل های پکیج شوفاژکار را چگونه انتخاب کنیم ؟

شرکت شوفاژ کار به عنوان یکی از بهترین شرکت های تاسیساتی و خدماتی در کشور، توانسته در سال های اخیر، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. این برند موفق، قابلیت های خود را تحت نظر شرکت هلمن آلمان بدست آورده است و اقدام به ایجاد بازار قابل توجهی برای محصولات و خصوصا پکیج های خود نموده است. پکیج های دیواری و زمینی این شرکت با عناوینی مانند فلورانس، دایسونگ، کاپریس، الگانت و غیره، در انواع مراکز فروش وجود دارند و معمولا در لیست اولویت های خرید علاقه مندان نیز قرار می گیرند. می توان از مزیت های عمده برای این تولیدات، موارد زیر را مورد اشاره قرار داد :

 • بهترین مدل پکیج شوفاژکار را می توان از طریق راندمان بالای آنها خصوصا در فصول سرد سال تشخیص داد. این موضوع ارتباط بسیار نزدیکی با قدرت این دستگاه برای تامین گرمای فضاهای بزرگ دارد و به همین دلیل، شرکت مورد نظر دسته بندی خاص خود را برای تناسب پکیج ها با متراژ خانه یا محل کسب و کار خواهد داشت.
 • عنوان بسیار مهم دیگر، قابلیت عملکرد بهینه در هنگام افت فشار آب است. قطعا این موضوع یک عامل حیاتی خصوصا در کشور ما محسوب می شود که به سبب آن می تواند توان دستگاه در مواقع بحرانی به هیچ عنوان کاهش پیدا نکند.
 • همچنین باید دقت کرد که وجود نوسان در عملکرد یک دستگاه پکیج، می تواند میزان فشار آب و کیفیت دمای آن را در مواقع مختلف دچار تغییرات کند. پرفروش ترین مدل پکیج شوفاژکار، از جمله بدون نوسان ترین انواع آن خواهد بود که مشکلات کاربری را به کمترین میزان خود خواهد رساند.
 • صدا را می توان از عوامل مهم در عدم به کارگیری پکیج در فضاهای داخلی عنوان کرد. یکی از روش های برندهای دیگر برای حل این موضوع، استفاده از قابلیت عملکرد در فضاهای آزاد است که با سیستم ضد یخ زدگی قابل دسترس است. شوفاژکار تلاش کرده تا این چالش را با کاهش صدای دستگاه حل کند که البته بسیار موفق بوده است.
 • با توجه به دخالت شرکت های خارجی و آلمانی در فرآیندهای تولید پکیج های شوفاژکار، علم نوین و به روز در این زمینه وارد ساختار و روندهای مونتاژ محصولات این شرکت شده است و می توان تولیدات این برند را بهترین نمونه مدل های جهانی قابل مقایسه دانست.
 • سیستم های کنترل مدار، ایمنی دودکش، ضد یخ زدگی، عیب یابی هوشمند، ترموستات هوشمند، اتصال به سیستم های گرمایش از کف و نمایشگرهای دیجیتالی از دیگر موارد قابل اشاره در مورد مزیت های این پکیج های قدرتمند می باشند.

گارانتی ها و خدمات پس از فروش برای پکیج های شوفاژکار نیز به مانند اغلب شرکت های فعال در کشور، به صورت 24 ماه برای تعمیرات و 6 ماه برای تعویض قطعات خواهد بود، که توسط شوفاژکار برای خریداران ارائه می شود.

پکیج دیواری ایساتیس

پکیج دیواری ایساتیس را می توان به عنوان سومین برند تولید کننده پکیج در ایران معرفی کرد،پکیج های این شرکت با به روز ترین خط تولید و استفاده از بهترین قطعات ایتالیایی و اروپایی رقیب خطرناکی برای دو شرکت بزرگ تولید کننده پکیج یعنی ایران رادیاتور و بوتان به حساب می آید .پکیج های ایساتیس دارای گواهینامه استاندارد و استاندارد اروپا می باشند.

پکیج دیواری ایساتیس در ظرفیت های مختلف مانند 24،26،28،30 کیلو وات تولید می شود که می تواند برای متراژ های مختلف استفاده شود.کلیه پکیج های دیواری ایساتیس دارای 30 ماه گارانتی طلایی در تمامی شهر های ایران می باشد.

 

پکیج دیواری لورچ

کارخانه لورچ در سال 1356 و با توحه به استانداردهای جهانی ساخته شده است. گروه تولیدی این شرکت با استقرار در شهر اصفهان فعالیت های خود را آغاز کرد و به سرعت جایگاه خود را در میان سایر برندهای مطرح کشور به دست آورد. پکیج های دیواری لورچ را با میزان عمر بالا و راندمان مناسب آنها می شناسند که تمامی امکانات مطرح در ابعاد مختلف را دارد. سیستم های عیب یابی خودکار و جلوگیری از یخ زدگی در فضاهای آزاد، به همراه توان ها و ظرفیت مختلف برای مدل های متنوع، امکان خریداری محصولات لورچ را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

بهترین پکیج لورچ

بهترین پکیج از نظر کاربران کدام است؟

خریداری پکیج به عنوان یک دستگاه مهم در فضای هر خانه و کسب و کار، نیازمند آگاهی لازم از وضعیت عملکرد و ویژگی های فنی برجسته مورد نیاز برای آن است. در واقع هر کاربر و علاقه مندی برای خرید چنین دستگاهی، باید ابتدا به صورت کامل در مورد خواسته های خود از آن مطالعه کرده و آنها را شناسایی کند. سپس با استفاده از مطالعه در برندهای موجود در بازار، نسبت به شناسایی هر یک از ویژگی های موجود اقدام نماید.

پکیج های مناسب در بازار را می توان از روی برخی ویژگی های خاص مانند موارد زیر شناسایی کرد. این عوامل به صورت عمومی ذکر شده اند و معمولا در اولویت های اول لیست کاربران هستند :

 • به قدمت و نام معتبر یک دستگاه پکیج حتما دقت کنید و تلاش کنید علیرغم تفاوت های قیمتی موجود میان این دستگاه ها و برخی برندهای ناشناس، حتما از بهترین ها بهره ببرید.
 • پکیج هایی با اندازه کوچک و میزان فضای اشغال شده کمتر استفاده کنید تا به صورت بهینه از فضای خانه خود بهره برداری کنید.
 • در مورد سطح مصرف انرژی و راندمان دستگاه در مقابل ظرفیت گرمایی تعیین شده برای آن مطالعه کنید. این ظرفیت گرمایی می تواند علاوه بر کاهش هزینه های سوخت، در فصول سرد سال، بهترین خروجی را در اختیار دارندگان قرار دهد.
 • حذف موتورخانه های سنتی با سطح مصرف انرژی بسیار بالا، یکی از مهمترین دستاوردهای شما در هنگام خرید پکیج دیواری می باشد.
 • در مورد مبحث ایمنی اصلا اغماض نکنید و تلاش کنید تا استانداردهای لازم برند را در این مورد بازبینی کنید تا با خیال راحت آن را نصب کرده و لذت ببرید.

بهترین پکیج از نظر کاربران

انتخاب و خرید بهترین پکیج از نظر مناطق آب و هوایی مختلف

بهترین پکیح ها لزوما گرانترین آنها در بازار نیستند. این یک برداشت کاملا غلط است که به سراغ نمونه مدل های گران قیمت بروید و آنها را به عنوان بهترین تلقی کنید. بدون شک استفاده از یک دستگاه با اهمیت مانند پکیج های دیواری، نیازمند شناسایی ابعاد مختلف آن در تناسب با محل و جغرافیای زندگی شما خواهد بود. استفاده از پکیج های کم توان در مناطق سردسیر، عملا کاری بیهوده و عبث خواهد بود که هزینه های صورت گرفته برای خریداری و راه اندازی آن را به کلی از بین خواهد برد. اما بهتر است ابتدا در مورد دمای فصول مختلف سال در منطقه سکونت خود را بررسی کنید و سپس بهترین گزینه را انتخاب نمایید. نمی توان به قطع در مورد یک برند صحبت کرد و نسبت به آن توصیه های لازم را ارائه کرد. بلکه استفاده از مدل های مختلف در برندهای متنوع می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد، به شرطی که کاملا با ویژگی های فنی و توان آنها آشنایی داشته باشید.

بهترین پکیج برای مناطق سردسیر از جمله دستگاه هایی باید باشد که توان بالایی برای تولید گرما داشته باشد و بتواند درهنگام افتا عوامل موثر مانند فشار گاز و آب، به بهترین شکل ممکن عمل نماید. این دو ویژگی در بسیاری از برندهای امروزی به عنوان مزیت های اصلی  جاگذاری شده است و با انتخاب انها می توانید از سرویس دهی مناسب ان اطمینان پیدا کنید. مثلا می توان در مورد بهترین پکیج برای شمال کشور به عنوان یک منطقه سردسیر، این موارد را مطرح کرد که معمولا رطوبت هوا به عنوان چالش بزرگ در این دستگاه محسوب می شود. باید دستگاه پکیج مورد نظر از لحاظ کاهش این میزان رطوبت، کمک لازم را در اختیار ساکنین قرار دهد. مصرف انرژی را با توجه به سردی هوا مدنظر داشته باشید و هزینه های جاری خود در طول مدت زمان بهره برداری را به خوبی بسنجید. امکان اتصال به سیستم های گرمایش از کف را مطمئن شوید و بدانید که معمولا استفاده از چنین سیستم های گرمایشی در بخش های شمالی کشور، بسیار پرطرفدار می باشد.

 

بهترین برند پکیج خارجی کدام است؟

خریداری پکیج های ایرانی را می توان بهترین توصیه در بازار امروز کشور دانست. با توجه به آشنایی سازندگان این دستگاه های با ویژگی های متنوع آب و هوایی در کشور و همچنین سازگاری بیشتر با هزینه های و قیمت های خریداری، سبب می شود که معمولا ترجیح اول علاقه مندان و خریداران باشند. اما در مورد پکیج های خارجی موجود در بازار نیز می توان به انواع ایتالیایی آنها اشاره کرد که بخشی از سهم این بازار بزرگ را به خود اختصاص داده اند و معمولا عملکرد مناسبی برای کاربران خواهند داشت. پکیج های آریستون از بهترین انواع پکیج های قابل فروش در کشور هستند که رضایت بسیار بالایی از آنها به ثبت رسیده است.

پکیج هایی دیگر موسوم به بوش که ساخته شرکتی به همین نام است و از انواع آلمانی موجود در بازار محسوب می شود. این شرکت قدمت بسیار زیادی در تولید لوازم گرمایشی و انواع سیستم های لوازم خانگی دارد و معمولا به کیفیت بالا در بین مردم شناخته می شود. در مورد پکیج هم این اتفاق افتاده است و کاربران به شدت از تولیدات این مجموعه ابراز رضایت نموده اند.

بهترین پکیج خارجی

با وجود چنین دستگاه های پکیج خارجی در بازار، مجددا باید به توصیه اکید و اصلی خود برای اعتماد به برندهای ایرانی اشاره کنیم. این برندها مانند ایران رادیاتور، بوتان و لورچ، به سطحی از کیفیت دست یافته اند که شایسته اعتماد می باشند و تا سالها در کنار خریداران خواهند بود. آنها به سطح خدمات پس از فروش مناسبی دست یافته اند و معمولا افرادی که آنها را در فضای شخصی یا کاری خود راه اندازی کرده اند، رضایت قابل قبولی از این دستگاه ها داشته اند. بهترین پکیج را نمی توان را خارجی یا ایرانی بودن آن مورد قضاوت قرار داد، بلکه باید به بازخورد این موضوع در میان مردم کشور ارجاع کرد. بهترین پکیج دیواری، دستگاهی است که علاوه بر کیفیت ساخت و تولید آن، در مدت زمان طولانی پس از راه اندازی، قدرت ارائه سرویس هایی مانند تعمیرات و نگهداری را به کاربر بدهد. به همین دلیل میتوان بهترین پکیج ایرانی را در مقایسه با انواع خارجی آن ترجیح داد و نسبت به خرید آن توصیه جدی نمود.

شما چه فکر می کنید؟

 1. علی گفت:

  در معرفی این سه برند ذکر کردین از قطعات اروپایی استفاده میکنند.
  واقعا الان همینطور است.؟
  یا مطالب مربوط ب قبلا هستش.
  من شنیدم الان قطعات بی کیفیت چینی مصرف میکنن.
  این موضوع درسته؟

 2. ناشناس گفت:

  الان که ایران تحریمه لوازم خارجی داره که استفاده کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *